Petra Štěpánková

Majitelka firmy Melior Invest, Investiční specialistka

Petra Štěpánková

Majitelka firmy Melior Invest, Investiční specialistka

Životopis

Jsem majitelkou a investičním poradcem ve společnosti Melior Invest, s.r.o. Radím našim klientům, jak bezpečně investovat do největších firem na světě a zhodnocovat tak jejich finanční rezervy. Dlouhodobě, transparentně a lidsky. Je pro mě důležité, aby investování už pro klienty nebylo další „španělskou vesnicí“. 

Investujeme do firem jejichž výrobky používají denně lidé na celém světě. Do kvalitních značek s historií. Zároveň kladu důraz na společenskou odpovědnost a ekonomickou udržitelnost společností, do kterých plynou naše peníze. 

Ve financích pracuji od roku 2008. Mé začátky v oblasti finančního poradenství mi daly všeobecný praktický přehled o fungování celého finančního trhu. Stále jsem ale cítila, že se chci specializovat. Péče o finanční rezervy mi v investicích z pohledu dlouhodobosti a strategie dala dokonalý smysl. Nyní se starám o zajímavé klienty a společně vytváříme rezervy, které jsou víc než jen financemi – jsou cestou ke svobodě, možností volby. Jsem vděčná za to, že mohu dělat práci, která mě naplňuje, a navíc klientům pomáhá plnit jejich sny. Mimo svůj pracovní život se cítím skvěle na tenisovém kurtu, v přírodě a ve společnosti lidí, kteří mají co říct. Jsem motorkářka, milovnice zvířat, cestování a werichovsko-svěrákovského humoru.

Kde vystupuji