29
Zář

Organizační informace

Vidíme se již v pondělí!

Poslední přípravy vrcholí, abychom se všichni společně mohli vidět na dalším ročníku FINfestu.

Uvidíme se v Clarionu

Clarion Congress Hotel Prague
Freyova 33
Praha 9 – Vysočany

Doprava

MHD doprava

Hotel najdete přímo na zastávce metra B Vysočanská. V centru Prahy jste díky tomu za 10 minut. U O2 areny jste chůzí za 5 minut.

Autem z Brna a Vídně po D1

Jeďte po dálnici D1 směr Centrum, zahněte vpravo směr Karlín a Vysočany, jeďte asi 5 km. Zahněte vpravo do Českomoravské ulice směrem k O2 Aréně. Jeďte asi 1 km a zahněte doleva do ulice Freyova. Po cca 600 metrech uvidíte po levé straně Clarion Congress hotel Prague****.

Autem ze severu E55
Jeďte po E 55 a při příjezdu do Prahy zahněte vpravo na křižovatce s Kolbenovou ulicí a pokračujte směrem na centrum. Po cca 1 kilometru uvidíte před sebou Clarion Congress Hotel Prague ****.

Parkování

Parkování zajištěno v podzemních garážích v -3. patře Hotelu Clarion za 250 Kč/den. Parkování zaplatíte v lobby baru ve foyer hotelu, nutno předložit parkovací lístek. Pro parkování lze využít i parkovací prostor obchodního centra, které sídlí ve stejné budově jako garáže Clarionu. Parkování 3 hodiny zdarma.

Vstup a vstupenky

Vstup na akci pro účastníky bude od 8.15 hod. U vstupu dostanete visačku bez jména, štítek se jménem a případně společností či pozicí Vám vytisknou hostesky při registraci.

Program

Zde si můžete prohlédnout program konference FINfest. U všech programů je možné pokládat dotazy na řečníky. A to tak, že na svém mobilním zařízení, tabletu či notebooku najedete na stránku: finfest.cz/název sálu a vyberete sál, ve kterém chcete dotaz položit.

Program je stažení v PDF.

Občerstvení

Během konference je zajištěno občerstvení v sálech Aquarius a Taurus pro držitelé vstupenek Classic a VIP (ti mají navíc vstup i do VIP salonku, kde je rovněž zajištěno občerstvení). V těchto vstupenkách je zahrnutý i oběd, který proběhne od 11:30 – 13:30 hod. v hotelové restauraci.

 

Leave a Reply